Scandium arendab Keila kesklinna pealinliku kortermaja Allika Kodud

Scandium rajab Keila kesklinna vaiksele kõrvaltänavale uue 25 korteriga elamu – Allika Kodud. Suurim osa kortereid on 2-3-toalised, kuid viimastel korrustel asuvad ka suuremad perekorterid. Hoonel on ehitusluba olemas ning ehitusega plaanitakse alustada uue aasta alguses.

„Keila linn on viimastel aastatel teinud läbi tõelise arenguhüppe ning jätkab jooksvalt arenemist tänu planeeritavale Keila Keskusele. Viimane toob Keilasse moodsa kino, populaarse jõusaaliketi ning palju muud kodukohta rikastavat. Kogu Keila linn tõmbab hoogsalt noori peresid, kes otsivad kaunist kodukohta, kus kõik eluks vajalik oleks käe-jala juures. Kiirrong või lühike autosõit toovad soovi korral tempokalt Tallinnasse,“ selgitas Scandium Kinnisvara juht Maido Lüiste Keilasse laienemise tagamaid.

Allika Kodud on nägus 5-korruseline astmesse ehitatud maja, kus kokku saab asuma 25 korterit. Suured rõdud ja terrassid, päikesepaneelid, eraldi rataste- ja kärude hoiuruum, lift ning soodne asukoht Keila Keskpargi veerel on märksõnad, mis arendust iseloomustavad.

„Keilasse on viimastel aastatel omajagu arendatud, kuid uute korterite jääk on otsa lõppemas. Noored pered, kes soovivad kolida kaasaaegsemasse majja ning suuremasse korterisse vaatavad meeleldi siiapoole, kuna pealinna hinnad kipuvad sama kvaliteedi juures jääma kättesaamatuks. Meie soov on pakkuda armastatud väikelinnas suurepärast asukohta ja turvalist keskkonda, kus perega mugavalt elada. Äsja avatud kiirrongiliin ning hea kvaliteediga ümbritsevad haridusasutused on seda kindlasti toetamas,“ rääkis Lüiste.

Allika Kodudele väljastati septembri alguses ehitusluba. Ehitusega plaanitakse alustada uue aasta alguses, ehituse ettevalmistustöödega kinnistul lähikuudel. Arendaja on Scandium Kinnisvara. Eelmüük on alanud.