Elu Keilas – väikelinna mugavuste ja pealinna eelistega

Keila südalinnas vaiksel Allika tänaval algab peagi ehitus – Scandium Kinnisvara arendab siia 25 korteriga kauni elumaja Allika Kodud. Lisaks suurepärasele asukohale jääb maja silma peresõbralike mugavuste, suurte rõdude ning paljude roheväärtustega.

Keila on paljudele tuntud tänu oma lopsakatele parkidele, legendaarsele Rõõmu Kaubamajale ning kiirele (rongi)ühendusele Tallinnaga. Kohe Keila külje alla jääb Eesti üks suuremaid golfikeskuseid Niitvälja Golf ning lühikese sõidu kaugusele kaunis Klooga rand. Mõne aasta eest kohalike omavalitsuste poolt läbiviidud uuring näitas, et Keila elanikud on kodukohaga väga rahul – oluliselt rohkem kui näiteks pealinna elanikud.

Kiire ühendus Tallinnaga

Keilas kohtuvad väikelinna hubasus ja turvalisus pealinna hüvedega. Sõit Tallinna kesklinna kestab mugava rongiga vaid 30 minutit ning erinevalt autosõidust on see aeg iga sõitja enda käsutuses – kas töömõtetesse sisse-või väljaelamiseks, meilivahtusse süvenemiseks, lugemiseks või vestlemiseks. Kõik igapäevaseks eluks vajalik on aga Keilas endas olemas – nii lasteaiad-koolid, head sportimisvõimalused kui ka kaubandus.

Allika Kodud Keila südames üllatab mugavustega

Järgmise aasta kevadel valmiv maja paistab silma oma heade planeeringute, suurte rõdude, lifti ning mitmete peredele mõeldud mugavustega. Nii asub näiteks maja esimesel korrusel ühine ratta- ja käruhoiuruum, kuhu saab sõiduvahendi mugavalt käe järgi ära seada, et järgmisel käigul taas kasutusse võtta. Samuti on kohe maja kõrval mänguväljak pere pisematele, olgugi, et Keila tuntud Keskpark jääb vaid 160 meetri kaugusele.

Rohekatus ja taimedega rohesein

Ühtlasi saab Allika Kodudest Keila kõige rohelisem hoone taimestiku ja roheväärtuste poolest. Katusel oleval päikesepaneelid aitavad vähendada maja energiatarbimist ja suvekuudel isegi energia lisaks toota. Maja otsaseina fassaad saab aga olema taimedega kaetud, et Keilale omast rohelust ka uue maja arhitektuuriga siduda. Tänu mitmekesistele rohehüvedele, pakuvad mitmed pangad siinsetele kodudele häid rohe-kodulaenu tingimusi, et soodustada roheväärtuste levikut laiemalt.

Tervisesport ja golfirajad

Keila pargid ja terviserajad on suurepärane võimalus aktiivseks vaba aja veetmiseks ja tervise hoidmiseks. Siin saavad elanikud nautida jooksmist, jalutuskäike ja suusatamist looduslikus ning rahustavas keskkonnas. Lisaboonusena jääb tunnustatud Niitvälja Golfikeskus vaid 4-minutilise rongisõidu või lühikese autosõidu kaugusele. Nii mugavat golfimänguvõimalust teistes piirkondades naljalt ei leia!

Allika Kodud valmivad juba kevad 2025.