Algas Keila ühe roheliseima kortermaja Allika Kodude ehitus

Keila kesklinnas algas kauni rohemaja Allika Kodude ehitus. Aasta jooksul rajatakse 25 korteriga 5-korruseline hoone, mis saab endale Eestis haruldase rohekatuse ning taimedega kaetud roheseina. Kuni 21. juunini kehtib eripakkumine, mil koduostuga tuleb kaasa 10 000 € väärtuses köögimööblit. 

„Keila on viimastel aastatel arenenud hoogsalt ning on hea meel muuta siinset linnapilti veelgi kaunimaks. Allika Kodud saavad asuma vaiksel kõrvaltänaval kohe Keila Keskpargi juures. A-energiaklassi hoone koos rohekatuse ning roheseinaga sobitub hästi ümbritseva keskkonnaga,“ ütles Scandium Kinnisvara juht Maido Lüiste. „Keilas on hea tasakaal linna mugavuste ja looduse läheduse vahel – siin on nii kool, lasteaiad, kauplused kui ka rohelust täis park ning mitmed terviserajad. Keila on suurepärane paik perele, kes otsib kodu pealinnast väljaspool ja ahvatlevamas hinnaklassis.“

„Huvi Allika Kodude vastu on olnud parajalt suur. Klientide rõõmustamiseks alustame suve saabumise puhul köögikampaaniaga – hiljemalt 21. juuniks ostu-müügilepingu sõlmimisel tuleb koduostuga kaasa köögimööbel väärtuses 10 000 €. Nii jääb kliendil rohkem võimalusi kauni sisustusega kodu loomiseks,” sõnas Scandium Kinnisvara müügiosakonna juht Carmen Pissarenko.

Allika Kodud valmivad juba 2025. aasta kevadel. Arendaja on Scandium Kinnisvara, ehitab Tesron Ehitus.